nr konta: 70 8133 0003 0002 9418 2000 0001

Do końca roku pozostało 41 dni.

1 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | Następna

Aktualności

Halowy turniej piłki nożnej MDP

26.10.2019 w Pisarzowicach odbedzie się powiatowy halowy turniej piłki nożnej MDP w kategorii 10-14 lat. Zgłoszenia drużyn prosimy wysyłać do 21.10.2019 na adres e-mail: staszeknr@interia.pl.
Opłata startowa 12 zł/osoba na konto
Zarządu Oddziału Powiatowego w Bielsku-Bialej
70 8133 0003 0002 9418 2000 0001

Dodano przez: admin
Data: 09.10.2019

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze - Rudzica 5.10.2019

5.10.2019 w Rudzicy odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Powiatu Bielskiego grodzkiego i ziemskiego w grupach "A" seniorów mężczyzn, oraz "C" seniorów kobiet.

Zawody swoją obecnością zaszczycili: Senator RP Andrzej Kamiński, Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Przemysław Drabek, Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej Marek Rączka, Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna Dyrektor WORD Bielsko-Biała Rafał Sadowski,

Zwycięzcami zawodów zostały drużyny OSP Hecznarowice w grupie "A" mężczyzn, oraz OSP Hecznarowice w grupie "C" kobiet.

W  klasyfikacji zawodów miasta Bielsko-Biała w gr. A mężczyzn zwyciężyła drużyna z OSP Komorowice Śląskie.

Puchar Przechodni Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej za uzyskanie najlepszego wyniku podczas zawodów w grupie "A" mężczyzn zdobyła drużyna OSP Hecznarowice z wynikiem 102,1 pkt.

Puchar Przechodni Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej za uzyskanie najlepszego wyniku podczas zawodów w grupie "C" kobiet zdobyła OSP Hecznarowice z wynikiem 115,18 pkt

Puchar przechodni Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej za najlepszy czas ćwiczenia bojowego zdobyła drużyna mężczyzn OSP Hecznarowice z wynikiem 41,5 s.

Szanowni Panowie Prezesi jednostek OSP

W dniu 8.10.2019r. o godzinie 16:00 w sali sesyjnej (parter, blok B) Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40 odbędzie się wręczenie promes na dotacje dla jednostek OSP.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie Prezesa jednostki lub członka Zarządu
o godzinie 15:15.
Obowiązuje umundurowanie galowe ze sznurem.

Data: 06.10.2019

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze

5.10.2019 w Rudzicy odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w grupie "A" - mężczyzn i w grupie "C"-kobiet. W zawodach będą brać udział jednostki z powiatu bielskiego - ziemskiego i grodzkiego. Klasyfikacja zawodów będzie oddzielna dla drużyn z powiatu ziemskiego i  oddzielna dla grodzkiego.

Organizatorami zawodów są Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku-Białej, Zarząd Miejski ZOSP RP w Bielsku-Białej, oraz Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej.

1.10.2019 podczas odprawy Naczelników i Komendantów Gminnych rozlowano nr startowe:

Memoriał im. Haliny Dzidówny

W dniu 14 września br. na stadionie sportowym w Zabrzegu odbył się Memoriał im.Haliny Dzidówny. Memoriał jest organizowany dla druhów działających w ramach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu bielskiego, dla upamiętnienia druhny HalinyDzidy członkini MDP OSP Mazańcowice , która zginęła podczas pożaru Rafinerii Nafty wCzechowicach - Dziedzicach w 1971 r.

Zawody są organizowane przez Komisję ds. Młodzieży działającą przy Oddziale PowiatowymZOSP RP
w Bielsku-Białej oraz Zarząd Gminny ZOSP RP w Czechowicach-Dziedzicach.